Články

Schválení vyjímky VV ČSLH

 

VV ČSLH schválil na svém zasedání dne 5.9.2016 výjimku z Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, konkrétně z ust. čl. 7 odst. 2. písm. a) bodu i. pro soutěžní ročník 2016-2017 následovně:

„v utkání krajské ligy dorostu mohou za družstvo do 30.04.2017 nastoupit hráči na střídavé hostování, a to z Ligy staršího dorostu (avšak pouze hráči ročníku narození 2000),

Extraligy mladšího dorostu a Ligy mladšího dorostu.

Nastoupí-li za družstvo klubu jakýkoliv hráč startující na základě věty první alespoň k jednomu utkání, ztrácí klub oprávnění zúčastnit se v sezóně 2016-2017 kvalifikace o postup do Ligy staršího dorostu“.

Týdny hokeje přivedou na zimní stadióny děti a jejich rodiče

Český svaz ledního hokeje spouští akci „Týden hokeje“, která pravidelně dvakrát do roka umožní během jednoho kalendářního týdne velkému množství dětí, aby udělaly první krůčky na ledě a pod vedením kvalifikovaných trenérů zažily spoustu zábavy v kolektivu svých vrstevníků. Z každé akce si děti kromě hokejového zážitku odnesou i dárek na památku. V první etapě, od 26. září do 2. října 2016, proběhne akce v rámci Týdne hokeje na 25 zimních stadiónech v Čechách (harmonogram najdete v níže), každý další leden a září pak bude projekt rozšířen po celé České republice.