Krajské výběry

SOUPISKA hráčů ročníku 2003 pro soustředění VTM Libereckého kraje v sezóně 2016 - 2017

SOUPISKA hráčů ročníku 2003:  LIBERECKÝ KRAJ

Jméno

Příjmení

Ročník

Klub

 

Jméno

Příjmení

Ročník

Klub

Zdeněk

Sameš

2003

HC Česká Lípa

 

Evžen

Klimov

2003

TJ HC Jablonec

Hynek

Václavík

2003

HC Česká Lípa

 

Vojtěch

Šír

2003

TJ HC Jablonec

Matouš

Taran

2003

HC Česká Lípa

 

Lukáš

Franc

2003

Bílí Tygři Liberec

Radim

Langr

2003

HC Česká Lípa

 

Čeněk

Krátký

2003

Bílí Tygři Liberec

Jonáš

Havel

2003

HC Česká Lípa

 

Robin

Petrement

2003

Bílí Tygři Liberec

Jiří

Peřinka

2003

HC Česká Lípa

 

František

Hartl

2003

Bílí Tygři Liberec

Filip

Končel

2003

HC Česká Lípa

 

Jakub

Helcl

2003

Bílí Tygři Liberec

Tomáš

Sapanoš

2003

HC Frýdlant

 

Jakub

Hladík

2003

Bílí Tygři Liberec

Vojtěch

Šír

2003

HC Frýdlant

 

Mikuláš

Jenčovský

2003

Bílí Tygři Liberec

Evžen

Klimov

2003

HC Frýdlant

 

Ondřej

Krátký

2003

Bílí Tygři Liberec

Petr

Svoboda

2003

HC Frýdlant

 

Vojta

Lejsek

2003

Bílí Tygři Liberec

Václav

Pleskot

2003

HC Frýdlant

 

Jan

Oszi

2003

Bílí Tygři Liberec

Filip

Pulec

2003

HC Frýdlant

 

Benet

Rossmy

2003

Bílí Tygři Liberec

Jakub

Mikas

2003

HC Frýdlant

 

Karolína

Sýkorová

2003

Bílí Tygři Liberec

Matyáš

Jireček

2003

HC Frýdlant

 

Jáchym

Šťovíček

2003

Bílí Tygři Liberec

Jiří

Čapek

2003

HC Frýdlant

 

Bjorn

Van Wassem

2003

Bílí Tygři Liberec

Patrik

Ježek

2003

HC Frýdlant

 

Jakub

Apko

2003

Bílí Tygři Liberec

Martin

Kubánek

2003

HC Lomnice

 

Lukáš

Čihák

2003

Bílí Tygři Liberec

Matěj

Strnádek

2003

HC Lomnice

 

Vojtěch

Duschka

2003

Bílí Tygři Liberec

Martin

Kotyk

2003

HC Lomnice

 

Martin

Böhm

2003

Bílí Tygři Liberec

Jan

Šimek

2003

HC Lomnice

 

Jakub

Šedivý

2003

Bílí Tygři Liberec

Filip

Šimek

2003

HC Lomnice

 

Luka

Vodlan

2003

Bílí Tygři Liberec

Tomáš

Rydval

2003

HC Lomnice

 

Jaroslav

Chmelař

2003

Bílí Tygři Liberec

Ondřej

Rydval

2003

HC Lomnice

 

Adam

Měchura

2003

Bílí Tygři Liberec

 

 

              

Program soustředění VTM hráčů ročníku 2003 

 

8:00 - sraz 

 

8:15 - 9:00 příprava v tělocvičně

 

9:30 - 10:30  led – trénink na stanovištích

 

10:45 - 11:45 led - hry na malém prostoru, řízená hra

 

11:45 - vyhodnocení soustředění

 

12:15 - oběd 

 

13:00 – ukončení soustředění VTM

 

 

                                                                       Jiří Bermann

                                                                hlavní trenér VTM - hráčů 2003

Trenéři výběru hráčů ročníku 2003

Jiří Bermann - licence "A" - Bílí Tygři Liberec
Vítězslav Jankových - studující licence "B" - Bílí Tygři Liberec

Petr Duschka - vedoucí výběru hráčů VTM ročník 2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

SOUPISKA hráčů ročníku 2004 pro soustředění VTM Libereckého kraje v sezóně 2016 - 2017

SOUPISKA hráčů ročníku 2004:  LIBERECKÝ KRAJ

Solenský

Oliver

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Gregar

Petr

2004

HC Česká Lípa

Franz

Šimon

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Lukáš

Dominik

2004

HC Česká Lípa

Vopravil

Štěpán

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Lehotský

Adam

2004

HC Česká Lípa

Bořil

Matyáš

2004

HC Česká Lípa

 

Volevecký

Tomáš

2004

HC Česká Lípa

Dědek

Ota

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Raab

Vladimír

2004

HC Česká Lípa

Had

Václav

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Fajkus

Adam

2004

HC Česká Lípa

Havlíček

Šimon

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Čihák

Miloš

2004

HC Česká Lípa

Kadlec

Dominik

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Lorenz

Matyáš

2004

HC Česká Lípa

Knébl

Adam

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Vondra

Pavel

2004

HC Česká Lípa

Krebs

Šimon

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Mikan

Matěj

2004

HC Frýdlant

Kříž

Filip

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Švadlenka

Patrik

2004

HC Frýdlant

Kupec

Dominik

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Kubát

Vojtěch

2004

HC Frýdlant

Meisel

Lukáš

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Leibl

Jan

2004

HC Frýdlant

Motyčka

Robin

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Budka

Dominik

2004

HC Frýdlant

Smutný

Filip

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Martínek

Tomáš

2004

HC Lomnice

Šíma

Ondra

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Maňák

Tomáš

2004

HC Lomnice

Šíma

Marián

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Vašku

Ondřej

2004

HC Lomnice

Šimáněk

Jakub

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Mach

Martin

2004

HC Lomnice

Tomas

Lukáš

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Vele

Adam

2004

HC Lomnice

Culek

Ondra

2004

Bílí Tygři Liberec

 

Vyhlídko

Štěpán

2004

HC Lomnice

Lietava

Štěpán

2004

TJ HC Jablonec

 

Cee

Viktor

2004

TJ HC Jablonec

Moťovský

Jozef

2004

TJ HC Jablonec

 

Černý

Vojtěch

2004

TJ HC Jablonec

Nechanický

David

2004

TJ HC Jablonec

 

Krupka

Matěj

2004

TJ HC Jablonec

Tůmová

Sandra

2004

TJ HC Jablonec

 

Vácha

David

2004

TJ HC Jablonec

Polák

Vojtěch

2004

Bílí Tygři Liberec

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

 

 

 

 

 

Program soustředění VTM hráčů ročníku 2004 

 

8:00 - sraz 

 

8:15 - 9:00 příprava v tělocvičně

 

9:30 - 10:30  led – trénink na stanovištích

 

10:45 - 11:45 led - hry na malém prostoru, řízená hra

 

11:45 - vyhodnocení soustředění

 

12:15 - oběd 

 

13:00 – ukončení soustředění VTM

 

 

                                                                       Vojtěch Fiala

                                                                hlavní trenér VTM - hráčů 2004

Trenéři výběru hráčů ročníku 2004

Vojtěch Fiala - studující licence "A" - Bílí Tygři Liberec
Ctibor Jech ml. - "C"+mládež - Bílí Tygři Liberec

Ota Dědek - vedoucí výběru hráčů VTM ročník 2004

SOUPISKA hráčů ročníku 2005 pro soustředění VTM Libereckého kraje v sezóně 2016 - 2017

SOUPISKA hráčů ročníku 2005:  LIBERECKÝ KRAJ

Příjmení

Jméno

Ročník

Klub

Příjmení

Jméno

Ročník

Klub

Adamec

Ondej

2005

Bílí Tygři Liberec

Grešl

Jakub

2005

HC Česká Lípa

Čerevko

Tichon

2005

Bílí Tygři Liberec

Hašlar

Marek

2005

HC Česká Lípa

Dvořák

Jakub

2005

Bílí Tygři Liberec

Hora

David

2005

HC Česká Lípa

Ehrenberger

Jakub

2005

Bílí Tygři Liberec

Hrobský

Tomáš

2005

HC Česká Lípa

Hrabčák

Damián

2005

Bílí Tygři Liberec

Janata

Radek

2005

HC Česká Lípa

Jakubec

Matouš

2005

Bílí Tygři Liberec

Jedlička

Michal

2005

HC Česká Lípa

Jansa

Samuel

2005

Bílí Tygři Liberec

Kučera

Marek

2005

HC Česká Lípa

Kašpar

Jaroslav

2005

Bílí Tygři Liberec

Raiminius

Adam

2005

HC Česká Lípa

Kozler

Adam

2005

Bílí Tygři Liberec

Rotter

Patrik

2005

HC Česká Lípa

Kyselo

Jakub

2005

Bílí Tygři Liberec

Šmejkal

David

2005

HC Česká Lípa

Leško

Robert

2005

Bílí Tygři Liberec

Špindler

Štěpán

2005

HC Česká Lípa

Mitlener

Ondřej

2005

Bílí Tygři Liberec

Wittur

Filip

2005

HC Česká Lípa

Nebuželský

Adam

2005

Bílí Tygři Liberec

Zikmund

Tomáš

2005

HC Česká Lípa

Oberreiter

Petr

2005

Bílí Tygři Liberec

Zavadil

Jakub

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Riedel

Filip

2005

Bílí Tygři Liberec

Zmrzlý

Miroslav

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Schejbal 

Michal

2005

Bílí Tygři Liberec

Pavlišta

Stanislav

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Šmíd

Petr

2005

Bílí Tygři Liberec

Kratochvíla

Aleš

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Štěrbová

Anna

2005

Bílí Tygři Liberec

Halamček

Ondřej

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Vološín

Tadeáš

2005

Bílí Tygři Liberec

Nechanický

Vít

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Zverka

Michal

2005

Bílí Tygři Liberec

Tůma         

Jáchym

2005

TJ HC Jablonec n.N.

Várady

Daniel

2005

Bílí Tygři Liberec

Dlouhý

Matěj

2005

HC Lomnice

Lejdar

Ludvík

2005

Bílí Tygři Liberec

Plšek

Vojtěch

2005

HC Lomnice

Stránský

Štěpán

2005

Bílí Tygři Liberec

Raška

Marek

2005

HC Lomnice

Salač

Tomáš

2005

Bílí Tygři Liberec

Koňák

Aleš

2005

HC Lomnice

Štefkovič

Petr

2005

Bílí Tygři Liberec

Mizera

Vojtěch

2005

HC Lomnice

Gutsu

Alexander

2005

Bílí Tygři Liberec

Podzimek

Pavel

2005

HC  Turnov 1931

Stehlík

Otakar

2005

HC Frýdlant

Beran

František

2005

HC  Turnov 1931

Louda

Miroslav

2005

HC Frýdlant

Hlubuček

Tomáš

2005

HC  Turnov 1931

Vrňata

Vilém

2005

HC Frýdlant

Dubeš

Adam

2005

HC  Turnov 1931

Čamra

Luboš

2005

HC Česká Lípa

 

 

 

 

Čunát

Jakub

2005

HC Česká Lípa

 

 

 

 

Falč

Adam

2005

HC Česká Lípa

 

 

 

 

 

                                                                                                   

 

 

 

Program soustředění VTM hráčů ročníku 2005 

 

8:00 - sraz 

 

8:30 - 9:15 příprava v tělocvičně

 

9:45 - 10:45  led – trénink na stanovištích

 

11:00 - 11:45 led - hry na malém prostoru, řízená hra

 

12:00 - vyhodnocení soustředění

 

12:15 - oběd 

 

13:30 – ukončení soustředění VTM

 

 

 

                                                                       Libor Daněk v.r.

                                                                hlavní trenér VTM - hráčů 2005

Trenéři výběru hráčů ročníku 2005

Libor Daněk -  "B" - Bílí Tygři Liberec
Richard Lobo - "B"- Bílí Tygři Liberec

Petr Oberreiter - vedoucí výběru hráčů VTM ročník 2005

SOUPISKA hráčů ročníku 2006 pro soustředění VTM Libereckého kraje v sezóně 2016 - 2017

 

SOUPISKA hráčů ročníku 2006:  LIBERECKÝ KRAJ

Jméno

Příjmení

Ročník

Klub

 

Jméno

Příjmení

Ročník

Klub

Matěj

Macura

2006

HC Česká Lípa

 

Jaroslav

Mencl

2006

HC Turnov 1931

Lukáš

Bahník

2006

HC Česká Lípa

 

Filip

Lamač

2006

HC Turnov 1931

Adam

Šlechta

2006

HC Česká Lípa

 

Jan

Šlechta

2006

HC Turnov 1931

Šimon

France

2006

HC Česká Lípa

 

Nicol

Bartošová

2006

HC Turnov 1931

Matěj

Mátl

2006

HC Česká Lípa

 

Milan

Dušík

2006

HC Turnov 1931

Vít

Havel

2006

HC Česká Lípa

 

Daniel

Šulc

2006

HC Turnov 1931

Patrik

Háze

2006

HC Česká Lípa

 

Jan

Koubus

2006

HC Turnov 1931

Filip

Čejka

2006

HC Česká Lípa

 

Daniel

Duschka

2006

TJ HC Jablonec

Michael

Dobrovolný

2006

HC Česká Lípa

 

Vojtěch

Šimůnek

2006

TJ HC Jablonec

Tomáš

Štěrba

2006

HC Česká Lípa

 

Ondřej

Hvězda

2006

TJ HC Jablonec

Pavel

Košnar

2006

HC Česká Lípa

 

Štěpán

Přichystal

2006

TJ HC Jablonec

Vojtěch

Dobíhal

2006

HC Česká Lípa

 

Štěpán

Svoboda

2006

TJ HC Jablonec

Jan

Skalický

2006

HC Frýdlant

 

Lukáš

Tomeš

2006

Bílí Tygři Liberec

Matěj

Sekel

2006

HC Frýdlant

 

Tomáš

Jelen

2006

Bílí Tygři Liberec

Michal

Kraus

2006

HC Frýdlant

 

Damián

Kadlec

2006

Bílí Tygři Liberec

Marek

Sekáč

2006

HC Frýdlant

 

Jan

Hoť

2006

Bílí Tygři Liberec

Viktor

Matějka

2006

HC Frýdlant

 

Pavel

Průšek

2006

Bílí Tygři Liberec

Ondřej

Kopecký

2006

HC Frýdlant

 

Jan

Jína

2006

Bílí Tygři Liberec

Vojtěch

Kaniok

2006

HC Frýdlant

 

Jakub

Jína

2006

Bílí Tygři Liberec

Jan

Kleinert

2006

HC Frýdlant

 

Vasyl

Shpilka

2006

Bílí Tygři Liberec

Lukáš

Fajx

2006

HC Lomnice

 

Nikolaj

Klimov

2006

Bílí Tygři Liberec

Ondřej

Kotyk

2006

HC Lomnice

 

Marek

Macháček

2006

Bílí Tygři Liberec

Marek

Láska

2006

HC Lomnice

 

Ferdinand

Macourek

2006

Bílí Tygři Liberec

Libor

Pokorný

2006

HC Lomnice

 

Tomáš

Kučera

2006

Bílí Tygři Liberec

Josef

Hubačík

2006

HC Lomnice

 

René

Paul

2006

Bílí Tygři Liberec

Jakub

Vágenknecht

2006

HC Lomnice

 

Tomáš

Tomka

2006

Bílí Tygři Liberec

Tomáš

Kracík

2006

HC Lomnice

 

Daniel

Pech

2006

Bílí Tygři Liberec

Bedřich

Škoda

2006

HC Lomnice

 

Matyáš

Ulman

2006

Bílí Tygři Liberec

Jan

Lhota

2006

HC Lomnice

 

Jacob

Ficenec

2006

Bílí Tygři Liberec

Richard

Adam

2006

HC Turnov 1931

 

 

 

 

 

 

                

 

 

Program soustředění VTM hráčů ročníku 2006 

 

8:00 - sraz 

 

8:30 - 9:15 příprava v tělocvičně

 

9:45 - 10:45  led – trénink na stanovištích

 

11:00 - 11:45 led - hry na malém prostoru, řízená hra

 

12:00 - vyhodnocení soustředění

 

12:15 - oběd 

 

13:30 – ukončení soustředění VTM

 

 

 

                                                                       Roman Stříteský v.r.

                                                                hlavní trenér VTM - hráčů 2006

Trenéři výběru hráčů ročníku 2006

Roman Stříteský -  "B" - HC Frýdlant
Martin Klečka - "B"- HC Frýdlant                        
Tomáš Demel -  "C" hráč - TJ HC Jablonec nad Nisou

Karel Hornický - vedoucí výběru hráčů VTM ročník 2006

Krátké zprávy

- Výsledky a statistiky ligy žen 2016 - 2017 Vloženy závěrečné výsledky a statistiky ligy žen v sezóně 2016 - 2017.

- Informace STK a KVV ČSLH Libereckého kraje Vloženy zápisy z jednání KVV, STK a přehled vyšších trestů v sezóně 2016 - 2017.

- Informace z jednání VV ČSLH Informace z jednání VV ČSLH najdete zde.

- Liga žen zná nového mistra pro sezónu 2016-2017 Mistrem ČR ligy žen pro sezónu 2016-2017 se stala HC Slavia Praha, která v rozhodujícím utkání porazila SK Karvinou 3:0. Kompletní výsledky závěreného turnaje MČR ligy žen 2016-2017 najdete v sekci dokumenty.

- KLM utkání o 3.místo V utkání o 3.místo Krajské ligy mužů zvítězil HC Děčín "B", který ve dvou utkáních porazil mužstvo HC Frýdlant výsledky 6:3 a 4:3 v prodloužení  a zaslouženě si vybojoval 3.místo pro sezónu 2016-2017. HC Děčín „B“   :HC Frýdlant      6:3         (4:1 , 1:1 ,1:1) Branky: 2. Filipovský (  Stibor), 5. Stibor ( Rubeš), 11. Saska( Kment), 16. Filipovský (  Rubeš),  34. Filipovský( Kvaček, Stibor)53.  Michajličenko ( Filipovský) -  7. Beran(  Janda) 25.  Beníšek(  Kolmann) 53.  Hodač( Velechovský,  Šír) Vyloučení        : 3:3     využití: 2:1     oslabení. 0:0
HC Frýdlant - HC Děčín "B"  3 : 4 po prodloužení (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)

Branky: 12. Kolmann (Beníšek), 40. Sommer (Beníšek, Velechovský), 48. Kolmann (as.Vološín, Beníšek) - 17. Filipovský (Stibor), 35. Hercog (Vegner), 58 Stibor (Filipovský), 62 Saska Vyloučení        : 4:1     využití: 0:1     oslabení. 0:0

Pojď hrát hokej